Rozmaitości

Jodłów – Siedlisko. Redakcja „Tekstów i pejzaży” tradycyjnie sprawuje patronat medialny oraz współdziała przy organizacji wycieczek rowerowych organizowanych przez Fundację KAROLAT w Siedlisku oraz Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Letniska Jodłów w Jodłowie.

Czytaj więcej...

Nowa Sól. Redakcja „Tekstów i pejzaży” otrzymała zalecenia Powiatowego Lekarza Weterynarii w Nowej Soli Pani Eweliny Lis dotyczące przestrzegania zasad bezpiecznego przebywania na terenie leśnym po uchyleniu zakazu wstępu.

Czytaj więcej...

Szprotawa. Dzięki życzliwości Pani Jolanty Wawrzyniak - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szprotawie,  eksponowane wcześniej w bibliotece nowosolskiej zdjęcia trafiły do Szprotawy.

Czytaj więcej...

Nowa Sól - Jodlów. W listopadzie miałem okazję napisać, że otrzymałem kolejny, już drugi list gratulacyjny od Google. Sympatyczny, gdyż poinformowano w nim o 750. tysięcznym wyświetleniu miejsc, które wprowadziłem na mapy tego Portalu. Oceniłem, że to sporo.

Czytaj więcej...

Sława - Tarnów Jezierny. Wobec ujawnienia przypadków zarażenia wirusem afrykańskiego pomoru świń (African Swine Fever - ASF), Wojewoda Lubuski w dniu 15 listopada 2019 r. wydał rozporządzenie zakazujące wstępu do lasu.

Czytaj więcej...

pogoda.net